
Фіксоване кріплення для Starlink 700мм Кріплення Старлік
- Готово до відправки
- Код: 700мм
2 250 ₴
+380 (96) 730-02-02
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
*Кріплення під антену Старлінк
* Довжина 700мм, фіксоване
* Дуже міцні і якісно зроблені
* Анкери у комплекті не входять
* Гарантія 12 місяців
* Також є послуга по встановленню
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 7 кг |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Кут повороту | 180 град. |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Спосіб установки | Настінний |
| Призначення | Для супутникових антен |
| Привід | Ручний |
| Стан | Новий |
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Тип кронштейна | Фіксований |
| Кількість осей обертання | 1 |
- Ціна: 2 250 ₴


