
Портативна електростанція Jackery Explorer 3000 v2
- Немає в наявності
- Код: 3000 v2
81 950 ₴
Портативна електростанція Jackery Explorer 3000 v2
Потужність для дому та пригод на природі
Jackery Explorer 3000 v2 — це високопродуктивна портативна електростанція з ємністю 3072 Вт·год, вихідною потужністю 3600 Вт та піковою потужністю 7200 Вт. Вона оснащена 8 вихідними роз’ємами, що дозволяє одночасно живити кілька пристроїв — від холодильника до електроінструментів, ноутбуків та освітлення.
Легкість і компактність
Це найлегша та найкомпактніша електростанція LiFePO₄ потужністю 3 кВт·год у світі: на 47% менша і на 43% легша за промислові аналоги. Ідеально підходить для зберігання вдома або використання в автомобілі під час подорожей.
Інтелектуальні режими енергоспоживання
Оптимальне використання сонячної енергії та заряджання у години найменшого навантаження дозволяє економити електроенергію до 45%, ідеально для життя поза мережею та екологічно свідомих користувачів.
Тиха робота та безпечна експлуатація
-
Рівень шуму лише 27 дБ у тихому режимі
-
Першокласний акумулятор LiFePO4 з технологією ChargeShield 2.0™ забезпечує довший термін служби та захист від високих температур
-
Річний режим очікування з 95% збереженням заряду
-
Миттєве перемикання ДБЖ ≤0,02 с
Швидка зарядка
-
AC (розетка): 1,8 години
-
Сонячна енергія (1000 Вт): 3,5 години
-
1 × SolarSaga 200 Вт: 22 години
-
Автомобільний 12 В заряд: 36 годин
-
Комбінована зарядка AC+DC (54 В): 1,4 години
Використання на природі та вдома
-
Автобудинок / кемпінг: живлення холодильників, портативних обігрівачів, гаджетів
-
Резервне живлення: підтримка холодильника до 5 годин, Wi-Fi та освітлення до 20+ годин
-
Будівельні роботи на відкритому повітрі: потужність 3600 Вт (7200 Вт пікова) для інструментів та обладнання
🔧 Технічні характеристики
Загальні
-
Вага: 27 кг
-
Розміри: 41,6 × 32,5 × 30,5 см
-
Робоча температура: 0°C ~ 45°C
-
Гарантія: 2 роки
Акумулятор
-
Ємність: 60 А·год / 51,2 В DC (3072 Вт·год)
-
Тип: LiFePO4
-
Цикли: 4000 циклів до ≥70%
Вихідні порти
-
AC: 230 В~50 Гц, до 16 А
-
USB-A: 18 Вт макс., 5-6 В ⎓ 3 А, 6-9 В ⎓ 2 А, 9-12 В ⎓ 1,5 А
-
USB-C: до 100 Вт, 5 В ⎓ 3 А, 9 В ⎓ 3 А, 12 В ⎓ 3 А, 15 В ⎓ 3 А, 20 В ⎓ 5 А
-
Автомобільний роз’єм: 12 В ⎓ 10 А макс.
Входи
-
AC: 220–240 В ~ 50 Гц, 10 А макс.
-
DC: 2 × 8 мм: 12–16 В ⎓ 8 А макс.; 16–60 В ⎓ 12 А макс.
Комплектація
-
Jackery Explorer 3000 v2
-
Кабель зарядки від мережі
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Jackery |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 60 мА/год |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія, Від автомобільної зарядки |
| Роз'єми | Розетка AC 220В, XT60, USB-C, Розетка AC 230В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 6 |
| Кількість розеток | 3 |
| Максимальна потужність W | 7200 |
| Довжина | 30.5 мм |
| Ширина | 41.6 мм |
| Висота | 32.5 мм |
| Вага | 27 кг |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для всього будинку |
| Тип (версія) розеток | Європейський |
| Вихідні інтерфейси | Розетка 220 В |
| Особливості | Додаток IOS/Android, Функція ДБЖ (UPS), З ліхтариком, З ручкою |
| Функція ДБЖ | Так |
| Цикли зарядки | 4000 |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 3072 |
- Ціна: 81 950 ₴







